Як Вступити До Внз Без Зно?

Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів. Не варто боятися, якщо не вдасться вчасно зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання або успішно пройти тестування. У 2022 році є безліч варіантів, куди можна вступити без сертифікатів ЗНО. До речі, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено статистику таких апеляційних звернень, яка доводить, що за наявності вагомих підстав можливо підвищити остаточний бал. На цьому ж сайті у вас є можливість порівняти власні відповіді оцінювання з офіційними результатами. Для цього достатньо увійти в особистий кабінет та завантажити скан-копію вашого тестування.

вища освіта без зно

Або ж оберіть іншу престижну спеціальність ВНЗ, адже після закінчення першого курсу ви отримаєте можливість перевестися на інший факультет. Прийом заяв та документів розпочинається 29 липня і триватиме до 7 вересня. Також в університеті передбачені другий та третій етапи вступної кампанії. Терміни проведення вступної кампанії можна переглянути за посиланням.

Архів Вступ 2021

Щоб вступити до ПТУ, необхідно надати атестат про закінчення школи, скласти вступний іспит, пройти співбесіду та творчий конкурс. Закінчивши перший курс навчання (в Україні, заочно), кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або паралельно продовжити навчання до ступеню бакалавра/магістра pitest в Польщі. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Детальніше ознайомитися зі списком категорій осіб, які мають право на зарахування за співбесідою або іспитом, дивіться за посиланням на сайті МОН.

Які Абітурієнти Можуть Вступити До Вишу Без Зно

ВШМ пропонує комфортні умови навчання, гарантуючи доступну ціну за навчання. Вступ до бакалаврату або магістратури за спільними польсько-українськими програмами навчання без врахування результатів ЗНО триває до 1 грудня. Для вступу в іноземний ВНЗ варто знати державну мову країни та скласти відповідний іспит. За здобуття освіти, найімовірніше, доведеться заплатити, проте є шанс навчатися безкоштовно.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

More Stories
A Hundred Greatest Books By Black Female Authors, 1850